UA | RU | EN | PL

Блог


 • Чи візьме Sony за основу новий RAW формат для високої роздільної здатності і під нові сенсори?

  Чи візьме Sony за основу новий RAW формат для високої роздільної здатності і під нові сенсори? Напевно Sony розробляє нове покоління сенсорів з високою роздільною здатністю. І виникає питання, чи є необхідність нового формату RAW для обробки дедалі більшого обсягу даних. Я не знаю, чи є наступний слух з анонімного джерела правильним. Але це саме те, що він говорить: "Для того, щоб скористатися перевагами майбутнього сенсора Sony буде переключатися на інший RAW формат. Сучасні камери Sony використовують, як і більшість цифрових камер 14 біт для RAW формату. Незважаючи на те, це забезпечує величезну перевагу в порівнянні з 8bit і стиснутими зображеннями в форматі JPEG. Але цей формат більше не підходить для майбутніх датчиків зображення. Все більше і більше датчиків зображення, найбільш помітні в поточній лінійці A7 мають модулі, які мають програмно обрізані функції. Майбутні датчики зображення, що показують навіть більший внутрішній динамічний діапазон і, таким чином, забезпечують HDR в складних сценах освітлення потребують зміни RAW формату. В даний час два типи формату в обговоренні: некомпресований 16 біт або компресований 21bit " Ну, одне можна сказати напевно: багато хто з них будуть купувати нові великі і швидкі флеш-карти, ємності, нові комп'ютери і нові жорсткі диски, щоб мати можливість працювати з майбутніми камерами Sony!


 • Відеозйомка хрестин. Іванка

  Відеозйомка хрестин. Іванка


 • Можливо Zeiss випустить 60мм f/2.8 Batis

  Можливо Zeiss випустить 60мм f/2.8 Batis На даний момент Sony 90mm FE є єдиним макрооб'єктивом в лінійці FE. Довірені джерела повідомили нам, що Цейс запустить нові Батіс і Loxia лінзи в період з вересня по жовтень. І будуть, безумовно, нові телеоб'єктиви теж. Останнім часом зовсім нове джерело поділилося деякими специфікації іншої Batis лінзи, про яку ще не було ніякої інформації. Він сказав: "Наступний Batis об'єктив 60mm F2.8 Macro. Випуск у вересні."


 • Можлива ціна на лінзу 16-35mm GM

  Можлива ціна на лінзу 16-35mm GM Кілька тижнів тому довірене джерело підтвердило, що наступний об'єктив від Sony буде зум 16-35mm F/2.8 GM. Поки що немає інформації про точну дату запуску виробництва. Але було отримано наступну інформацію з іншого анонімного джерела: "Ви, напевно, знаєте, але SONY 16-35 f2.8 GM виходить дуже скоро, Ціна в Австралії буде $3288." 24-70mm GM 85mm GM 70-200mm GM


 • Sony буде вкладати більше грошей в виробництво CMOS матриць. Новий X-OCN відеокодек

  Sony буде вкладати більше грошей в виробництво CMOS матриць. Новий X-OCN відеокодек Дві новини від Sony: 1) Fdtimes повідомляє про новий 16-бітний формат X-OCN (розширений тональний діапазон з негативів). Як і RAW, він зберігає все що бачить датчик. На відміну від RAW, він обіцяє більш низькі швидкості передачі в бітах і велику простоту використання (див зображення вище). Може бути корисно для майбутніх камер High End E-Mount! 2) повідомляє TheWrap: Sony Corp планують розмістити $ 3,6 млрд через міжнародні акції і облігації. Sony планує використовувати гроші від випуску нових акцій, щоб збільшити свої виробничі потужності CMOS-датчиків в своєму сегменті пристроїв. знайдено через sonyalpharumors


 • Lensrentals великий макротест: 90мм FE б'є всі інші об'єктиви Nikon, Canon-Zeiss!

  Lensrentals великий макротест: 90мм FE б'є всі інші об'єктиви Nikon, Canon-Zeiss! Який найкращий макрооб'єктив між Nikon, Canon Zeiss і Sony 90mm FE? Lensrentals порівняли їх і зробили висновок: Sony FE 90mm F/2.8 Macro мене надзвичайно вразили. Це явно найкраща пропозиція для макро. Насправді, це прекрасний вибір, в порівнянні з іншими макро-об'єктивами, як мінімум в центрі зображення. Я не впевнений, чи це пов'язано або просто збіг, але Sony має електронні двигуни контролю та фокусування і компенсуючий елемент. Наскільки я знаю, всі інші тестовані макро-лінзи мають механічні компенсуючі елементи.


 • Огляд великих слухів про Sony (Sony A9, наступник Sony A99, Zeiss лінзи і Sony STF)

  Прийшов час огляду з наступних чуток камер і об'єктивів. Я буду ділити їх на "чутки з відомих джерел" і "чутки з нових джерел":   -Sony High End E-кріплення камери:   -наступник Sony A99:   -Sony STF:   -Zeiss:   -Sony GM:   -Profoto: Чутки з нових джерел:   -Zeiss:   -Sony STF:   -Sony A99II:   -RX100mV:   -E-кріплення об'єктива:   -Sony A7III:      Я сподіваюся, що це допомагає отримати більш чітке уявлення про те, що може бути оголошено в найближчі місяці. Зверніть увагу, що Sony оголосить більшість речей поза шоу! Так що не дивуйтеся, якщо деякі гарячі новинки будуть оголошені після Photokina!