UA | EN | PL | RU
ig fb

Блог


 • Lensrentals великий макротест: 90мм FE б'є всі інші об'єктиви Nikon, Canon-Zeiss!

  Lensrentals великий макротест: 90мм FE б'є всі інші об'єктиви Nikon, Canon-Zeiss! Який найкращий макрооб'єктив між Nikon, Canon Zeiss і Sony 90mm FE? Lensrentals порівняли їх і зробили висновок: Sony FE 90mm F/2.8 Macro мене надзвичайно вразили. Це явно найкраща пропозиція для макро. Насправді, це прекрасний вибір, в порівнянні з іншими макро-об'єктивами, як мінімум в центрі зображення. Я не впевнений, чи це пов'язано або просто збіг, але Sony має електронні двигуни контролю та фокусування і компенсуючий елемент. Наскільки я знаю, всі інші тестовані макро-лінзи мають механічні компенсуючі елементи.


 • Огляд великих слухів про Sony (Sony A9, наступник Sony A99, Zeiss лінзи і Sony STF)

  Прийшов час огляду з наступних чуток камер і об'єктивів. Я буду ділити їх на "чутки з відомих джерел" і "чутки з нових джерел":   -Sony High End E-кріплення камери:   -наступник Sony A99:   -Sony STF:   -Zeiss:   -Sony GM:   -Profoto: Чутки з нових джерел:   -Zeiss:   -Sony STF:   -Sony A99II:   -RX100mV:   -E-кріплення об'єктива:   -Sony A7III:      Я сподіваюся, що це допомагає отримати більш чітке уявлення про те, що може бути оголошено в найближчі місяці. Зверніть увагу, що Sony оголосить більшість речей поза шоу! Так що не дивуйтеся, якщо деякі гарячі новинки будуть оголошені після Photokina!


 • Весільне відео. Думки вголос

  Весілля - це не просто пам'ятна подія. Це святковий день єднання і спорідненості, відправна точка дороги до сімейного щастя. Пам'ять про цей день особливо дорога, і весільне відео - найкращий спосіб закарбувати цю світлу дату, почавши тим самим свій сімейний архів. Професійний весільний відеооператор - незамінний помічник у цьому починанні. Креативність в постановочному жанрі відеозйомки (підготовка до весілля або прогулянка молодят), досвід репортажної зйомки всіх деталей урочистості, індивідуальний підхід, вміння і бажання перейнятися атмосферою, всім процесом створення весільного фільму - це ті якості, які виділяють професійного весільного відеографа. Чи варто говорити про те, що людина, якій Ви доручаєте таку відповідальну роботу, повинна бути комунікабельною особистістю? Адже Ваші родичі і друзі, всі учасники цього весільного переполоху представлятимуть в цей день один великий розворушений мурашник, з яким потрібно знайти особистий контакт. «Винуватцям торжества» слід завчасно почати пошук компетентного оператора, який візьме до відома всі побажання і подбає про технічні питання відеозйомки весілля. Весільний відеооператор, як і весільне плаття, вибирається не в день торжества. Поряд з репортажною зйомкою, яка збереже яскраву виїзну церемонію, шоу-програму свята, поздоровлення рідних і близьких, якісно змонтований весільний відеокліп з оригінальною романтичною аудіодоріжкою зафіксує найемоційніші і найбільш зворушливі моменти початку спільного життєвого шляху молодят. Устаткування відеографа - це окреме питання. Якісну відеозйомку забезпечить тільки професійна дорога апаратура, яка не підведе в потрібний момент Авторське весільне відео передбачає підбір місць для зйомки, розробку індивідуального неповторного сценарію, який ідеально впишеться в Ваше тематичне або стилізоване весілля. Подбати про всі деталі авторської весільної відеозйомки зможе тільки професійний відеооператор, для якого це не просто ремесло, а творча самореалізація.


 • Весільне відео: Highlights(Яскраві моменти весілля)

  Весільне відео: яскраві моменти весілля, або хайлайти - це будь-який з найяскравіших частин об'єктів, на відміну від тіні. Особливо значними є цікаві детальки або поява чогось більшого. У весільному відео цей термін означає короткий кліп, в якому найцікавіші і найважливіші моменти міксуються під приємну музику. Зрештою, це просто коротке відео про те, яким була відеозйомка весілля.  P.S. Детальні ціни і умови відеозйомки весілля ви можете переглянути в розділі "Ціни"


 • Відео реклама. Зйомка рекламного ролика

  Зйомка рекламного ролика. Рекламний ролик - це коротка інформація про те, що ви хочете сказати споживачеві, формування певного іміджу торгової марки, маркетингові та рекламні завдання, спрямовані на збільшення прибутку. Професійна зйомка відео реклами - це не просто робота, а дуже цікавий і захоплюючий процес, в якому беруть участь люди найрізноманітніших професій. З певної ідеальної точки зору виробництво рекламних роликів вимагає цілої команди професіоналів: режисера, оператора, гримера, художника-постановника, стиліста, освітлювача та навіть фуд-дизайнера. Вони відповідають за налаштування обладнання, установку декорацій і багато іншого. Вся команда працює злагоджено, щоб отримає в результаті позитивний результат. Для створення ролика зовсім необов'язковий великий бюджет. Професійне виготовлення рекламних роликів вимагає правильного підходу, але аж ніяк не завжди значних витрат. P.S. Детальні ціни і умови відеозйомки ви можете переглянути в розділі "Ціни"


 • Відео реклама. Джазові імпровізації

  Відео реклама. Джазові імпровізації


 • Рекламне відео. Театральна студія Панацея

  Рекламне відео. Театральна студія Панацея