UA | RU | EN | PL

Послуги


Відеозйомка весілля. 2 камери

Зразки весільного відео можна переглянути в розділі "Весільне відео"  


Створення рекламних роликів. Ціна

Створення рекламних роликів.     Зразки рекламних відеороликів можна переглянути в розділі "Відео реклама"


Відеозйомка рекламних роликів. Ціна

Відеозйомка і монтаж рекламних роликів:    Зразки рекламних відеороликів можна переглянути в розділі "Відео реклама"


відеозйомка весілля Ціна

Стандартний варіант весільної відеозйомки. включає в себе відеозйомку і монтаж відеофільму.   Зразки весільного відео можна переглянути в розділі "Весільне відео"  


відеозйомка весілля фотозйомка весілля. Ціна 2 в 1

Стандартний варіант відеозйомки і фотозйомки. У Львові і області він включає в себе відеозйомку весілля від ранку і до зняття вельона, монтаж відеофільму. По фото - фотографування від ранку до першого танцю, монтаж всіх фото. Зразки фоторобіт можна переглянути на сайті znymky.com Зразки весільного відео можна переглянути в розділі "Весільне відео"


Рекламне відео. Створення відеороликів. Ціна

Рекламне відео. Створення відеороликів Рекомендований повний етап робіт: Обговорення концепції відеопродукту Підготовка розрахунку у вигляді ліміту витрат Укладення договору (правові аспекти) Підготовчий період Подання замовнику ідей майбутнього продукту(при потребі) Розробка і створення сценарію  Написання закадрового тексту Затвердження сценарію і об'єктів зйомок Складання календарного плану зйомок Знімальний період Режисер Робота оператора(ів) - (по необхідності) Звукоінженер(по необхідності) Гример - (по необхідності) Знімальна і операторська техніка(по необхідності) Монтажно-тонувальний період Монтажні роботи(договірна ціна) Комп'ютерна графіка, титри 2D/3D(договірна ціна) Звукові роботи(договірна ціна) Музичне о...