UA | EN | PL | RU
ig fb

Послуги


Створення рекламних роликів. Ціна від

Створення рекламних роликів. Ціна від 6000грн   Зразки рекламних відеороликів можна переглянути в розділі "Відео реклама"


Відеозйомка рекламних роликів. Ціна

Відеозйомка і монтаж рекламних роликів: Ціна від 6000грн   Зразки рекламних відеороликів можна переглянути в розділі "Відео реклама"


Відеозйомка реклами і промо-роликів. Ціна

Відеозйомка реклами і промо-роликів. Ціна від 3000грн   Зразки рекламних відеороликів можна переглянути в розділі "Відео реклама"


Рекламне відео. Створення відеороликів. Ціна

Рекламне відео. Створення відеороликів Ціна від 6000грн   Рекомендований етап робіт: Обговорення концепції відеопродукту Підготовка розрахунку у вигляді ліміту витрат Укладення договору (правові аспекти) Підготовчий період Подання замовнику ідей майбутнього продукту(при потребі) Розробка і створення сценарію  Написання закадрового тексту Затвердження сценарію і об'єктів зйомок Складання календарного плану зйомок Знімальний період Режисер Робота оператора(ів) - (по необхідності) Звукоінженер(по необхідності) Гример - (по необхідності) Знімальна і операторська техніка(по необхідності) Монтажно-тонувальний період Монтажні роботи(договірна ціна) Комп'ютерна графіка, титри 2D/3D(договірна ціна) Звукові роботи(дого...


Відеозйомка конференцій. Ціна від

Професійна відеозйомка конференцій   Одним з типів робіт, які виконує наша студія є відеозйомка конференцій(англ. video shooting of conferences). Ми фіксуємо різні ділові заходи, семінари, тренінги, вебінари та інші типи бізнесових подій.  Створення ролика Багато сучасних компаній часто проводять семінари та конференції. Для фіксації важливих моментів може бути потребною відеозйомка. Такі послуги також необхідні для показу в кадрах презентацій, навчальних курсів, корпоративних заходів. Фірма зможе сформувати свою базу відеоконтенту і розмістити її на веб-сайті або на каналі (наприклад інстаграм, ютуб). Подібні матеріали позитивно впливають на залучення нових клієнтів і рекламу бренду...


Відеозйомка весілля Львів. Ціна від

1. Відеозйомка 1-2 камери з аерозйомкою 2. кліп(відеоролик Highlights), весільний фільм 3. флешка в подарунковій коробці 4. лавсторі/SDE - додатково 5. дозйомка - додатково Остаточна ціна узгоджується з клієнтом і може змінюватись в залежності від різних факторів.