UA | EN | PL | RU
ig fb

Весільне відео: Лав сторі Львів


Весільне відео: Лав сторі

Якщо ви шукаєте відеооператора для себе або на весілля, ви напевно зустрічали пропозиції по зйомках лав сторі.

Що таке лав сторі?

Лав Сторі - це зйомка закоханої пари. Традиційно сценарій досить простий - романтична зустріч і прогулянка молодих. Відеозйомку лав сторі важко виділити в окремий жанр, скоріше це тип зйомки, який в свою чергу може бути виконаний в різних жанрах. Найчастіше лав сторі знімають весільні оператори в якості додаткової послуги до весілля. З цієї причини така зйомка стала асоціюватися з весіллям, хоча це не зовсім вірно. У зйомці лав сторі до весілля є маса плюсів. Але найголовніше - під час лав сторі пара знайомиться з оператором у польових, робочих умовах, а не в бесіді в офісі. Це допомагає і парі, і відеооператору краще зрозуміти один одного, що дуже полегшує роботу в день весілля, коли час зйомки обмежений і відеооператору потрібно працювати максимально швидко і якісно.

Де знімають лав сторі

Як правило, зйомка лав сторі проводиться на природі або в приміщенні. Якщо мова йде про Львів, то десятки, якщо не сотні ресторанів, кафе чи будь-яких інших історичних місць здатні цілком і повністю закрити питання де саме знімати і щоб ніхто не заважав. Хоча звичайно, якщо дозволяє погода, я вважаю за краще працювати на вулиці. А в якості інтер'єру використовувати будь-які місця, які подобаються саме цій молодій парі. 

Як проходить зйомка

На цьому етапі багато чого залежить від молодят і їхнього настрою. Якщо молодята хочуть просто красиві ракурси, то тут все просто: обговорюємо одяг і інші деталі, обумовлюється місце і час проведення зйомки. А далі ми знімаємо красиву і цікаву, класичну лав сторі. Якщо молодята хочуть зробити щось незвичайне і готові експериментувати, тоді обговорюємо складніші варіанти сценарію, який ми і будемо далі знімати, щоб отримати в результаті справжню історію, насичену не тільки музикою, а й живими діалогами і логічними послідовностями. Перший варіант підходить для поважних і спокійних пар. Другий більше до душі активним і легким на підйом закоханим.

Як підготуватися до зйомки лав сторі

Кожен знає свої сильні і слабкі сторони, виходячи з цього постарайтеся напередодні зробити так, щоб виглядати на відео максимально вільно і природно. А з приводу макіяжу - я раджу наносити мінімальний матовий мейк. 

Наступні поради допоможуть вам підготуватися до зйомки:

  • Напередодні постарайтеся утриматися від великих доз алкоголю
  • Постарайтеся виспатися, це найкращим чином позначиться на ваших очах і настрої
  • Одяг в дрібну сітку виглядає на відео гірше, постарайтеся уникнути подібного малюнка на одязі
  • Для дівчат - постарайтеся не робити напередодні складних косметичних процедур
  • Якщо ви будете робити макіяж самі, зробіть його прямо на місці перед зйомкою
  • На зйомку краще приїжджати з укладеним волоссям
  • Манікюр повинен бути нейтральним або під вибраний образ і одяг
  • Обов'язково візьміть з собою пудру
  • І найголовніше - не потрібно себе накручувати і хвилюватися, відеозйомка повинна приносити задоволення, а відеооператор вам завжди допоможе і підкаже, як і що зробити для найкращого результату.

P.S. Детальні ціни і умови відеозйомки ви можете переглянути в розділі "Ціни"