UA | EN | PL | RU
ig fb

Відеозйомка конференцій. Ціна від


  1. відеозйомка(1-4 камери)
  2. монтаж звітного ролика
  3. монтаж конференції, семінару і т.д.
Професійна відеозйомка конференцій
 

Одним з типів робіт, які виконує наша студія є відеозйомка конференцій(англ. video shooting of conferences). Ми фіксуємо різні ділові заходи, семінари, тренінги, вебінари та інші типи бізнесових подій. 

Створення ролика

Багато сучасних компаній часто проводять семінари та конференції. Для фіксації важливих моментів може бути потребною відеозйомка. Такі послуги також необхідні для показу в кадрах презентацій, навчальних курсів, корпоративних заходів. Фірма зможе сформувати свою базу відеоконтенту і розмістити її на веб-сайті або на каналі (наприклад інстаграм, ютуб). Подібні матеріали позитивно впливають на залучення нових клієнтів і рекламу бренду. Окрім того значно збільшується лояльність потенційної аудиторії. У нашій студії ви можете замовити виготовлення будь-яких комерційних роликів, незалежно від формату та тематики. Досвідчені оператори виготовляють чіткі та якісні ролики за  допомогою сучасного обладнання. Вартість робіт буде залежати від деяких факторів: тип і тривалість зйомки, хронометраж ролика, необхідність монтажу і його тип (художній або звичайний), внесення додаткових елементів (музичний супровід, тексти, анімація та інші). Рекламні відеоролики будуть розроблятись з вивченням усіх нюансів і побажань замовників.

 

Відеозйомка конференцій у Львові 

Проведення робіт в умовах ділових заходів вимагає попередньої підготовки. Спеціалісти виконують підбір обладнання, проектують розміщення техніки і методики ведення зйомки. Для якісного фіксування необхідна робота команди операторів. Інколи бізнес-конференції вимагають необхідність застосування декількох відеокамер різних типів. Якщо потрібна професійна відеозйомка конференцій, звертайтеся до нас у Львові.

5000 грн

Замовити “Відеозйомка конференцій. Ціна від”