Чи візьме Sony за основу новий RAW формат для високої роздільної здатності і під нові сенсори?

Чи візьме Sony за основу новий RAW формат для високої роздільної здатності і під нові сенсори?

Напевно Sony розробляє нове покоління сенсорів з високою роздільною здатністю. І виникає питання, чи є необхідність нового формату RAW для обробки дедалі більшого обсягу даних. Я не знаю, чи є наступний слух з анонімного джерела правильним. Але це саме те, що він говорить:

"Для того, щоб скористатися перевагами майбутнього сенсора Sony буде переключатися на інший RAW формат.
Сучасні камери Sony використовують, як і більшість цифрових камер 14 біт для RAW формату. Незважаючи на те, це забезпечує величезну перевагу в порівнянні з 8bit і стиснутими зображеннями в форматі JPEG. Але цей формат більше не підходить для майбутніх датчиків зображення.
  Все більше і більше датчиків зображення, найбільш помітні в поточній лінійці A7 мають модулі, які мають програмно обрізані функції.
Майбутні датчики зображення, що показують навіть більший внутрішній динамічний діапазон і, таким чином, забезпечують HDR в складних сценах освітлення потребують зміни RAW формату.
В даний час два типи формату в обговоренні: некомпресований 16 біт або компресований 21bit "

Ну, одне можна сказати напевно: багато хто з них будуть купувати нові великі і швидкі флеш-карти, ємності, нові комп'ютери і нові жорсткі диски, щоб мати можливість працювати з майбутніми камерами Sony!