відеозйомка весілля Львів

Відеозйомка весілля

Наша студія зокрема пропонує і професійну відеозйомку весілля. До ваших послуг одно і багатокамерна зйомка, аерозйомка, лав-сторі та післявесільна зйомка. Звертайтесь і ми допоможемо вам зберегти ваші спогади

Весільне відео Львів. Володимир + Ілона.

Владислав і Христина. Highlight. Відеозйомка весілля Львів

Владислав і Христина. Prewedding

Олексій та Катерина. Highlight

Весільне відео Highlight. Микола і Андріана. Львів

Жека і Аня. highlight. Весільне відео Львів

Наша студія зокрема пропонує і професійну відеозйомку весілля. До ваших послуг одно і багатокамерна зйомка, аерозйомка, лав-сторі та післявесільна зйомка. Звертайтесь і ми допоможемо вам зберегти ваші спогади

Кількість відображених подій чи моментів. Один відеооператор на весіллі фізично не зможе протягом відеозйомки встигнути побувати відразу на всіх заходах. Відобразити потрібно буде збори нареченої і нареченого, хвилювання всіх гостей і батьків. Багатокамерна зйомка вирішує цю проблему і дозволяє охопити максимум весільних моментів.

Кількість вдалих кадрів. При багатокамерній зйомці кількість вдалих моментів і кадрів різко зростає. Відібрати найоригінальніші кадри можна буде без проблем.

Емоційна насиченість фільму. Коли на торжестві працює один весільний відеооператор, то його головне завдання - встигнути зняти всю хронологію подій і нічого не пропустити. Звертати увагу на емоції гостей і нареченого з нареченою йому просто ніколи. Два оператора в цьому випадку можуть розділити свої обов'язки. Один буде відповідати за хронологію, а другий - акцентувати увагу на почуттях учасників. Коли один відеооператор на весілля буде фіксувати події, що відбуваються, його напарник буде відповідати за великий план, оригінальність, фіксувати увагу на красивих деталях і емоціях.

Динаміка. Художнім весільний фільм може стати завдяки роботі двох операторів. Кількість і якість відзнятих відеоматеріалів дозволить зробити його на вищому професійному рівні.

Відпочинок оператора. Кожен весільний відеооператор - жива людина. Протягом відеозйомки весілля він буде іноді робити перерву на відпочинок, на те, щоб перекусити або перевести дух на кілька хвилин. До того ж в камері потрібно буде замінити акумуляторну батарею. І саме в ці хвилини на весіллі може статися якась дуже весела або цікава подія. Через велику кількість гостей деякі кадри можуть бути зіпсовані - люди можуть потрапляти в об'єктив і закривати огляд. Коли ведеться багатокамерна відеозйомка весілля, якість фільму ніколи не постраждає.

Якщо порівняти два фільми, зняті однією камерою або двома, то неозброєним оком буде видно, що перший варіант - це проста хронологія подій, а другий - твір мистецтва.

Багатокамерна відеозйомка весілля.

Якщо на невеликих весіллях наявність другої камери - не необхідність, а, в якійсь мірі, розкіш, то масштабні весільні торжества прямо вимагають присутність двох, а то й трьох відеооператорів. Також відеозйомка весілля декількома камерами абсолютно необхідна, коли проводиться виїзна реєстрація.

Перед тим, як довірити комусь зйомку весілля, варто упевнитися в тому, що оператори мають достатній досвід не тільки в зйомці, але в роботі парою. Дії операторів повинні бути обумовлені заздалегідь і узгоджені. Від цього буде залежати успішність кінцевого результату.

P.S. Детальні ціни і умови відеозйомки весілля ви можете переглянути в розділі "Ціни"